دانلود رایگان پروژه سالیدورک

دانلود مدل سه بعدی آماده قطعات صنعتی

احتمالا برای شما هم پیش آمده که در زمان طراحی با سالیدورک یا بقیه نرم افزارهای مهندسی ، نیاز به یک قطعه یا مدل سه بعدی آماده داشته باشید که نخواهید برای کشیدن آن وقت زیادی هدر دهید. مثلا وقتی که در حال طراحی یک خط تولید به صورت سه بعدی باشید، شاید لازم باشد مدل سه بعدی یک کارگر، چند پالت چوبی، یک لیفتراک و مواردی از این قبیل را برای واقعی تر شدن طرح خود استفاده کنید.

مدل آماده سه بعدی گیربکس صنعتی

در این موارد پیشنهاد ما این است که مدل سه بعدی رایگان و آماده استفاده کنید تا در زمان خود بتوانید صرفه جویی کنید.

مجموعه رایگان پروژه های آماده سالیدورکز و مدلهای سه بعدی آراکو، علاوه بر نرم افزار Solidworks در Catia، Inventor، فیوژن و 3D Max و Maya هم قابل استفاده است.

البته در هنگام دانلود پروژه سه بعدی، به پسوند و فرمت فایل دقت کنید. معمولا نرم افزار های CAD، از پسوندهای IGS، STL و STP پشتیبانی می کنند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم مطلب مربوط به آشنایی با پسوند فایل های سه بعدی و فرمت های مورد استفاده در نرم افزار های Catia، AutoCad، Fusion، Solidworks را مطالعه کنید تا بتوانید مدل سه بعدی مورد نظر خود را با فرمت درست دانلود کنید.

مدل سه بعدی آماده قفسه فلزی

مدل سه بعدی آماده کمک می کند تا زمان کمتری را برای مدلسازی صرف کنید.

یکی از کاربرد های دیگر پروژه های رایگان سالیدورکس، استفاده خاص آن ویژه دانشجویان عزیز است. دانشجویانی که برای درس های نقشه کشی یا مدسازی با سالیدورک نیاز به تمرین بیشتری دارند، می توانند با استفاده از پروژه های آماده سالیدورک، با روش های طراحی و مراحل مدلسازی سه بعدی یک قطعه یا دستگاه آشنا شوند. البته پروژه های دانشجویی آماده Solidworks، باید به فرمت فایلهای دقت کنید تا حتما سالید پارت(SLDPRT) یا سالیدورکز اسمبلی باشند.

لطفا به این مساله توجه کنید که این فایلهای سه بعدی به صورت تقریبی و برای استفاده نمایشی در پروژه های صنعتی است. ما به هیچ عنوان این فایلها را برای ساخت یا پرینت سه بعدی توصیه نمی کنیم.

مطالب موجود در بخش دانلود مدل، پروژه، نرم افزار، پلاگین و فیلم Solidworks(سالیدورکس) که توسط شرکت آراکو تهیه شده است شامل موارد طبقه بندی شده ذیل می باشد. جهت مشاهده هر بخش از دانلودهای طبقه بندی شده سالیدورکس بر روی نوشته های ذیل کلیک نمایید.

دانلود پروژه آماده، مدل سه بعدی و قطعات استاندارد سالیدورک(سالید ورکز)

دانلود نرم افزار،کرک و پلاگین سالیدورک(سالید ورک)

لینک های زیر هم برای مهندس ها و طراحانی است که می خواهند از PDF سالیدورک، فیلم آموزشی، جزوه و کتاب فارسی خودآموز استفاده کنند.

دانلود فیلم فارسی آموزش سالیدورک Solidworks 

دانلود آموزش (کتاب، جزوه) سالیدورک با فرمت پی دی اف PDF

دانلود جزوه آموزش سالیدورک (سالیدورکس) فارسی

تمرین سالیدورک(سالیدورکز-سالیدورکس)